Jste zde:

O komiksu Space Trashers

Vydáno 14.11. 2012

Země je v druhé polovině 21. století ve zbídačelém stavu. Probíhají války, Západní federace, Euroasijská aliance a nejrůznější hordy soupeří o moc.

Lidé se dělí podle občanských kategorií a hovězí maso je nejcennější komoditou. U zbohatlíků jsou v módě pohřby ve vesmíru, kam mrtvoly a další odpad vyváží SGA, Space Garbage Agency. A na jednu z jejích lodí nás zavádí grafický román Space Trashers.

Posádka Queen Camille je obskurním panoptikem, v jehož schopnosti věří snad jen naivní kapitán Braddock, který je typickým produktem manažerského brainwashingu. A to ještě netuší, že jim v cestě za úspěšným výklopem stojí zombifikovaný odpad, maniakální vesmírní piráti, bezcharakterní hlavouni a hlavně jejich vlastní neschopnost.

O komixu"Země je plná odpadu. V budoucnosti nás to svinstvo polkne jako plíseň, holoubátka. Naštěstí máme k dispozici nekonečnost vesmíru."

Georgio D´Amato (jeden ze zakladatelů SGA)

 

 


"Lidé z SGA zametou váš odpad pod hvězdnatý koberec."

slogan SGA

 

 

"Když občas pohlédnu na noční oblohu, zavzpomínám na svou starou myčku, pračku nebo notebook. To jsou momenty kdy jsem dojatý a hrdý na svou práci."

kpt. Braddock

 


Vítejte !

Internetové universum vás vyplivnulo na oficiální web grafického románu (chcete-li komiksu) SPACE TRASHERS. Promněte své podrážděné bulvy a spočiňte zrakem i myslí na informacích, které zde máte k dispozici.