Jste zde:

Tiráž komiksu Space Trashers

Vydáno 14.11. 2012

 • Komiks napsali:

  • Max Bubakoff

   Absolvent Katedry sociální pedagogiky Univerzity Hradec Králové. Napsal gangsterskou novelu Okolnosti smrti S.H. a scénář komiksu Lucky Boy (viz. sekce Odkazy). Podílí se i na dalších projektech, např. na mysticky laděném komiksovém thrilleru Linka, groteskní gangsterce epických rozměrů Quewood a v neposlední řadě také na volném pokračování Space Trashers pracovně nazvaném Rot Cleaners. V civilním životě slouží do roztrhání těla na lince tísňového volání, kde pomáhá zachraňovat hořící nemovitosti a nešťastníky v nich. Ač původem z Vysočiny, žije nyní v Praze a ani za nic by ji nevyměnil.

  • Adam Butch Kubík

   Absolvent Katedry divadelních, filmových a mediálních studií na FFUP Olomouc. Věnuje se tvorbě autorských komiksů, animací a krátkých filmů (viz. sekce Odkazy). Do listopadu 2011 byl zaměstnancem dravé nadnárodní IT korporace. Žije v úzkém sepětí s divokou přírodou Moravského krasu.

 • Komiks nakreslila:

  • Martina Tomalova

   ...přijala komiks za svůj dlouho před tím, než vstoupila na půdu Ostravské univerzity. Otázku být či nebýt animátorem vyřešila již po prvním ročníku prohlášením: "Pokud mám pracovat dvanáct hodin denně, budu raději dělat to, co umím nejlépe." Ačkoli studium animovaného filmu představovalo spíše alternativu, úspěšně obor absolvovala.
   Po následující tři roky se tak díky laskavé podpoře své maminky mohla plně věnovat pilování kresebných schopností, podílet se na scénářích k dalším komiksům, učit se cizím jazykům a také jazykům programovacím, a netrpět při tom hladem. Výsledkem tohoto úsilí je prvotina Space Trashers.
   Tvoří spolu s Barborou Frankovou, která se na čas odtrhla od svých hyperrealistických obrazů a poskytla Space Trashers svůj cit pro barvu i slovo při práci na barevných stranách, letteringu a inkeringu.

 • Komiks vydává: